Antanas Vagonis

Meras

Tel.nr.: +370 458 71233
Mob tel.: +370 696 50010
El. p.: a.vagonis@post.rokiskis.lt

Egidijus Vilimas

Mero pavaduotojas (vicemeras)

Tel nr.: +370 458 71332
Mob. tel.: +370 687 52869
El. p.: e.vilimas@post.rokiskis.lt

Albinas Urbonas

Mero patarėjas

Tel. nr.: +370 458 52262
Mob. tel.: +370 612 89032
El. p.: a.urbonas@post.rokiskis.lt

Tadas Barauskas

Mero patarėjas

Tel. nr.: +370 458 52262
Mob. tel.: +370 611 47565
El. p.: t.barauskas@post.rokiskis.lt

Rokiškio savivaldybės administracija

Valerijus Rancevas

Administracijos direktorius

Tel. nr.: +370 458 71442
Mob. tel.: +370 610 49508
El. p.: v.rancevas@post.rokiskis.lt

Rimantas Velykis

Administracijos direktoriaus pavaduotojas

Tel. nr.: +370 458 51500
Mob. te.: +370 698 16496
El. p.: r.velykis@post.rokiskis.lt

Rokiškio rajono seniūnijos

Juodupės seniūnija
Seniūnas Valdas Adomonis, tel. nr.: +370 458 57175
Jūžintų seniūnija
Seniūnė Audronė Baltuškaitė, tel. nr.: +370 458 44224
Kamajų seniūnija
Seniūnė Laimutė Vilimavičienė, tel. nr.: +370 612 94668
Kazlišškio seniūnija
Seniūnas Algirdas Kulys, tel. nr.: +370 458 42787
Kriaunų seniūnija
Seniūnas Arvydas Rudinskas, tel. nr.: +370 458 41830
Obelių seniūnija
Seniūnas Eugenijus Narkūnas, tel. nr.: +370 458 71638
Panemunėlio seniūnija
Seniūnas Anicetas Bytautas, tel. nr.: +370 458 63332
Pandėlio seniūnija
Seniūnas Romualdas Varanius, tel. nr.: +370 458 79260
Rokišškio miesto seniūnija
Seniūnas Arūnas Krasauskas, tel. nr.: +370 458 51948
Rokiškio kaimiškoji seniūnija
Seniūnė Dalia Janulienė, tel. nr.: +370 458 52548